Відома американська акторка та співачка Гіларі Дафф народила донечку кілька місяців тому. Зірка народжувала вдома, у надувному басейні з водою. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала фото пологів, які не показувала раніше.

Варте уваги Дякуємо, що вибрав нас, – Даша Квіткова назвала ім'я новонародженого сина

Під час переймів Гіларі підтримував її чоловік Меттью Кома, доула (помічниця під час пологів та вагітності, яка не є медичною працівницею) та мама. Вони ставили компреси та робили масаж.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Гіларі Дафф про пологи

У підписі до фото знаменитість детально розповіла про процес народження її донечки Мей. Вона поділилась, що мала відчувати себе в безпеці.

Ідеальний обсяг простору, гумор, спокій і люди, які підтримували мою силу. Мій чоловік був найспокійнішою людиною в кімнаті, коли мені хотілося лізти на стіну, а моя маленька Моллі – просто надзвичайна доула, яка сиділа зі мною, коли мені потрібно було бути спокійною,
– зізналась Гіларі.

Акторка додала, що її мама також була присутньою на пологах і готувала усім закуски. Зараз Дафф вдячна близьким за допомогу у вихованні дітей.

"Це важка робота – вагітність, пологи (неважливо, яким способом жінка народжує дитину: будь то кесарів розтин, домашні пологи або пологи в лікарні), грудне вигодовування, виховання цих маленьких створінь, щоб вони росли добрими й чесними громадянами світу. Це стомлююча, чарівна і чудова пригода", – підсумувала Гіларі Дафф.

Гіларі Дафф – втретє мама: що відомо

  • Про вагітність Гіларі Дафф стало відомо наприкінці жовтня минулого року. Тоді акторка показала зворушливе відео з коханим, на якому засвітила округлий живіт.
  • 24 березня на світ з'явилась третя дитина знаменитості. У неї народилась донька, яку назвали Мей. Через тиждень співачка показала зворушливе фото крихітки.
  • Гіларі Дафф народжувала у присутності двох дітей – 9-річного Луки та 2-річної Бенкс. Згодом вона пояснила, чому хотіла, аби старший син бачив пологи. Гіларі Дафф так хотіла показати жіночу силу.