Голлівудська акторка Гейден Панеттьєрі 7 років тому народила доньку Кайю від українського спортсмена Володимира Кличка. Він отримав повне опікунство над донькою, коли тій було 4 роки.

Читайте також Через місяць після розриву: Сильвестр Сталлоне передумав розлучатися з дружиною

Гейден Панеттьєрі про доньку від Кличка

Акторка вперше розповіла, за яких умов вона перестала бачитися з донькою. Це сталось у період, коли Гейден страждала від післяпологової депресії та залежностей. Володимир Кличко тоді забрав доньку в Україну – на думку зірки, він не залишив їй вибору.

"Якби він підійшов до мене і сказав: "Я думаю, через те, що з тобою зараз відбувається, і через твої проблеми, було б добре, якби вона побула тут зі мною деякий час". І якби була така розмова, я б сказала: "Добре, це справді має сенс". Я б могла це зрозуміти, і приїжджати до нього, щоб бачитися з нею і таке інше. Але цього не сталося. Мене дуже засмутило те, як це було зроблено".

Я маю на увазі, що це було найгірше підписання паперів у моєму житті, найнесамовитіша річ, яку мені колись доводилося робити у своєму житті. Я збиралася зайнятися собою, я збиралася вилікуватися, і думала, що коли мені стане краще, вона зможе повернутися до мене і я зможу проводити з нею час. Але цього не сталося,
– зізналась зірка.


Гейден Панеттьєрі з донькою / Фото з твітеру зірки

Панеттьєрі додала, що у той час преса гуділа заголовками про те, що вона начебто покинула дитину. Це робило ситуацію ще більш болісною.

"Було боляче бачити, як мене називають людиною, яка просто покинула свою дитину і віддала її. Коментарі та припущення людей про ситуацію щодо моєї доньки були такими жорстокими, дивними та болючими для мене. Якось в аеропорту я побачила газету, де було написано щось на кшталт: "Чому Гейден вирішила відмовитися від своєї дочки", і я просто подумала, що це повна брехня та спотворення ситуації. Це було важко, і мені знадобилося багато часу, щоб заговорити про це".

Гейден зазначила, що це вперше вона так заглибилась у ситуацію. За її словами, вона не хотіла роздратувати людину, яка має повну опіку над її дитиною.