На інстаграм-акаунті Генрі Кавілл зачаровано дивиться на дівчину, коли та роздумує над грою у шахи. Фотосесія відбулась вдома в затишній атмосфері.

Цікаво Герой "Холостяка" Іраклі Макацарія показав свою кохану: романтичні фото

Це я виглядаю спокійним і впевненим незадовго до того, як моя любов, красуня і розумниця Наталі, знищила мене в шахи,
– підписав фото "Супермен" Кавілл.

Таке ж фото розмістила у своєму інстаграм-профілі Наталі, але з іншим підписом: "Вчу мого дорогого Генрі грати в шахи ... або, може бути, він дозволяє мені вигравати?". Відомо, що пара могла познайомитись на зйомках фільму "Людина зі сталі", оскільки там жінка допомагала у знімальному процесі.

Романтичне фото закохані оприлюднили 11 квітня, в неділю, і з того часу отримали чимало захопливих коментарів від фанатів. Деякі навіть зазначили, що таке фото є чудовим продовженням популярного серіалу Netflix "Ферзевий гамбіт". Але чимало прихильниць Кавілла не були радими побачити, що в їхнього улюбленця з'явилась нова пасія.

Що відомо про особисте життя Генрі Кавілла?

  • Раніше ЗМІ помилково вважали, що обраницею Генрі Кавілла стала еколог і фітнес-модель Даніель Босолей, яка є дуже схожою до Наталі Віскузо.
  • Раніше, у 2009 році, він зустрічався із британською вершницею Еллен Вітакер. У 2011 році вони оголосили, що заручені, але вже через рік пара розійшлась.
  • Влітку 2013 року Генрі зустрічався з актрисою Кейлі Куоко, але через кілька тижнів цей роман закінчився.