3 серпня 2019 року німецька супермодель Гайді Клум та гітарист гурту Tokio Hotel Том Каулітц одружилися. Весільну церемонію вони зіграли на італійському острові Капрі, де також провели медовий місяць.

Дивіться також Лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець відпочиває з родиною на Кіпрі: фото

Гайді Клум на відпочинку з чоловіком

Через пандемію коронавірусу 1 річницю весілля подружжя провело в Лос-Анджелесі. Вже цього року вони змогли відправитися в те місце, де розпочалась історія їхньої сім'ї. Разом з закоханими відпочивають донька Гайді Гелен і брат-близнюк Тома Білл.

Знаменитості проводять час на яхті, катаються на водних мотоциклах, а також часто гуляють островом та фотографуються біля архітектурних пам'яток.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Раніше супермодель показала архівне фото з весілля з Томом Каулітцом. "З річницею, моя любов! Капрі, 3 серпня 2019", – привітала Гайді коханого.

Що відомо про весілля Гайді Клум та Тома Каулітца

  • Подейкують, що офіційно Гайді Клум і Том Каулітц одружились таємно ще в лютому 2019 року. Вже згодом вони влаштували розкішну весільну церемонію. Інсайдери також повідомляли, що саме на острові Капрі пара зрозуміла, що хоче одружитися.
  • Вишукане святкування пройшло 3 серпня на яхті Christina O, де раніше проходили передвесільні вечірки короля Монако Реньє, Жаклін Кеннеді і Аристотеля Онассіса. Яхту прикрасили декором, а Гайді Клум вийшла до вівтаря у пишній дизайнерській сукні, яку для неї спеціально пошив дизайнер Valentino.