Зірки українського шоу-бізнесу продовжують ділитися яскравими світлинами зі спекотних курортів. У час пандемії вони наважуються відправлятися за кордон, де на березі океану набираються сил для продуктивного робочого року. Так, Ірина Федишин та Ксенія Мішина для зимових канікул обрали Домінікану.

Дивіться також На пляжі в Домінікані: Ксенія Мішина та Олександр Еллерт підкорили кумедним кадром з дітьми

Федишин та Мішина в Домінікані

Обидві жінки мріяли про відпочинок біля моря чи океану. Їхні мрії здійснилися. Ірина та Ксенія разом із сім'ями відправилися у Домінікану. Там приймають сонячні ванни на узбережжі, купаються у бірюзовій водичці та насолоджуються довгоочікуваною відпусткою.

Вони зупинилися в одному готелі і днями випадково зустрілися в холі. Зірки не втратили нагоди зробити декілька світлин та поділитися цією новиною з шанувальниками. Федишин та Мішина позували разом із коханими та дітьми. Акторка постала перед камерою у чорному топі та джинсах, а Ірина – в чорно-білому костюмі та кедах. Судячи з фото, усі були раді такій зустрічі та весело провели час разом.


Ірина Федишин та Ксенія Мішина / Фото з інстаграму Ірини Федишин


Федишин та Мішина з сім'ями на відпочинку / Фото з інстаграму Ірини Федишин

Федишин про зустріч з Мішиною

У публікації Ірина поділилася, що багато прихильників писали їй, що десь у Домінікані відпочиває Ксенія Мішина.

Я сама була здивована, коли побачила Ксенію в нашому готелі. Буває ж таки?! Заїхали в один готель, ще й поруч поселилися. Це була дуже приємна зустріч. Ми ближче познайомилися сім'ями. Дуже красива та позитивна пара,
– написала в публікації Федишин.

Виконавиця додала, що вони діляться враженнями від відпочинку, обговорюють його. Також Ірина розповіла, що Ксенії також постійно писали підписники, що неподалік відпочиває Федишин.