Українська телеведуча Маша Єфросиніна записала емоційне відеозвернення, яке опублікувала на особистій сторінці. Вона подякувала українській армії та звернулась до російських колег.

Актуально Давні друзі Кіркоров та Остапчук послали один одного через війну в Україні

Маша Єфросиніна записала відеозвернення

Знаменитість попросила колег використовувати аудиторію не для дописів про те, що їм шкода й соромно, а для того, щоб повідомити про те, що російський народ у біді.

"Використовуйте вашу багатомільйонну аудиторію просто зараз, щоб донести вашому російському народу про те, що ви в біді, тому що те, що відбувається з нами просто зараз, і те, що я не могла записати це відеозвернення вже багато годин, тому що я рятувала моїх дітей спочатку в бомбосховищі під дзвін сирен, а зараз, ховаючись, невідомо де і не знаючи, як ми проживемо цю ніч, на вас дійсно чекає лихо", – заявила Маша Єфросиніна.

Сьогодні вам треба усвідомити для чого вам ваші багатомільйонні аудиторії? Щоб постити ваші кліпи, вайни? Щоб нести прекрасне у цей світ? Ви зупинили наше життя. Ви зупинили наш світ і поставили його на стоп,
– додала вона.

Єфросиніна наголосила, що кліпи й вайни не знадобляться нікому, якщо мільйонники не закличуть аудиторію не вірити пропаганді агресора, не вірити диктатору й тому, що розповідають, "не вірити тому, що вам розповідають, що вбивати мирних українців – це нормально і це порятунок російської нації в Україні".

Я протестую проти диктаторської, фашистської, ворожої пропаганди проти людей, які сьогодні вночі спали мирно, а прокинулись від вибухів. Які не знають, що говорити своїм дітям. Я прошу вас: виходьте на вулиці, кричіть, забудьте про те, що ви боїтесь за вашу творчість. У нас забрали нашу роботу і наші будинки. Допоможіть нам, зробіть так, щоб назавжди ваші діти потім не були змушені вибачатися перед нашими нащадками за те, що з нами робите,
– підсумувала зірка.

Додамо, що не тільки Маша Єфросиніна звертається до російських зірок з проханням боротися з дезінформацією та виступати проти російсько-української війни. До колег звернулися:

  • Настя Каменських,
  • Антон Птушкін,
  • Алан Бадоєв,
  • Іван Дорн,
  • Євген Клопотенко,
  • Сергій Бабкін,
  • Оля Полякова,
  • Джамала.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.