Знаменита модель Емілі Ратажковські та американський комік й актор Піт Девідсон так офіційно й не підтвердили чутки про роман. Але днями їх знову побачили разом – цього разу вони з'явилися перед публікою.

До теми Меган Маркл похвалилась дизайнерською підвіскою за 3500 доларів: фото з Амандою Горман

Емілі Ратажковські вийшла у світ з Пітом Девідсоном

Модель та гуморист відвідали баскетбольний матч у Нью-Йорку, що відбувся за участі команди New York Knicks. Саме спортсмени й опублікували фото пари, прокоментувавши його емодзі у вигляді сердець.

Емілі та Піт, які сиділи у першому ряду, постали на фото у хорошому гуморі й з посмішками. Модель одягнула світлі джинси, високі чоботи зі зміїної шкіри та коричневий пуховик North Face. Актор обрав для зустрічі коричневий костюм.


Емілі Ратажковські і Піт Девідсон / Фото з інстаграму New York Knicks

Світлини з Ратажковські та Девідсоном викликали бурхливі обговорення в мережі. Під фото є безліч коментарів:

  • "Можете запитати в них, чи все офіційно?", – жартівливо запитала у клубу інша команда НБА Denver Nuggets;
  • "А він не сумує";
  • "Нам потрібно більше інформації";
  • "Цьому хлопцю треба навчати людей";
  • "Як цей юнак залицяється до жінок, мені потрібен підручник";
  • "Дайте цьому молодику медаль".

Як повідомляють інсайдери ET, стосунки Емілі та Піта почались з того, що комік вирішив поновити спілкування з моделлю. Вони були знайомі й раніше, але ніколи тісно не взаємодіяли.

Емілі зараз дуже подобається Піту. Їхні стосунки лише зароджуються, але вони часто спілкувалися, тож Емілі просто вирішила відсвяткувати з ним його день народження, і хотіла, щоб він відчув себе особливим. Це поки що холодні стосунки,
– пояснюють джерела.

Емілі Ратажковські і Піт Девідсон / Фото з інстаграму New York Knicks

Що було відомо про взаємини Емілі й Піта

Перші чутки про їхній роман поповзли кілька тижнів тому. Близькі друзі знаменитостей розповідали про їхню симпатію один до одного.

Через кілька днів модель та коміка побачили разом – ймовірно, вони були на побаченні. Їх сфотографували на вході у West Village apartment у Нью-Йорку, заскочивши за обіймами.