32-річна шведська впродовж десяти днів приховувала народження первістка, однак все ж наважилася не лише розповісти про домашні пологи, а й показати доньку світу. Дівчинку назвали Тууліккі Джоан, а до її появи батьки готувалися вкрай ретельно. Так, Ельза Госк фотографує малечу в стильних вбраннях і ділиться зворушливими кадрами в інстаграмі.

До теми Ельза Госк розчулила новим фото з новонародженою донечкою

Нове фото доньки Ельзи Госк

Крихітка позувала на дивані в розкішному маєтку батьків у Лос-Анджелесі. Зіркова матуся одягла Тууліккі Джоан в різнобарвне боді з довгими рукавами та квітковим принтом. Первістка манекенниця вклала на яскраву ковдру з зображенням полуниць і сердець.

Судячи з фото, донька Ельзи Госк спокійна і з захопленням вивчає світ. Менше, ніж за добу, допис розчулив понад 170 тисяч користувачів, які оцінили його лайками. Від коментарів не втрималися навіть зіркові подруги моделі.

Що відомо про пологи Ельзи Госк:

  • ангел Victoria's Secret Ельза Госк вперше стала мамою 2 лютого 2021 року. Однак про поповнення зірка сповістила лише через 10 днів, опублікувавши чуттєве фото з новонародженою донечкою і коханим;
  • модель зізналась, що народжувала вдома під наглядом професійної акушерки. Вона запевнила, що пологи – це найстрашніший біль.