Легендарний британський виконавець Елтон Джон вкотре підтримав Україну. На одному з концертів він звернув увагу на український прапор. Відео цього моменту почали поширювати в мережі, повідомляє 24 канал.

До слова Навіть у найтемніші часи, їхні серця відкриті, – Томас Фелтон звернувся до українців

Елтон Джон підтримав Україну

Співак нещодавно відправився у прощальний тур. Днями він зіграв концерт у Брістолі в Англії, де зібрав десятки тисяч шанувальників.

Під час гри на роялі Елтон Джон помітив дівчину з українським прапором. Він зупинився та показав на неї іншим фанам, тоді як українка високо підняла стяг. Присутні почали аплодувати та фотографувати символічний момент.

Елтон Джон побачив українку на концерті: дивіться відео

Як Елтон Джон підтримував Україну

  • Британський артист ще з перших днів виявив солідарність з Україною. Він опублікував фото з синьо-жовтим прапором та закликав зупинити війну, щоб хворі на СНІД отримали допомогу. "Ми розбиті і вражені тим, що цей конфлікт розгортається. Наші серця з народом України, який не заслуговує пережити цей кошмар. У ці руйнівні часи ми виступаємо за припинення насильства та страждань в Україні, щоб рятувальні служби та гуманітарна допомога могли допомогти тим, хто цього відчайдушно потребує".
  • Також Елтон Джон долучився до флешмобу Stand Up for Ukraine, в якому взяли участь безліч світових знаменитостей.
  • Виконавець під час блокади Маріуполя звертався до світової спільноти та закликав організувати негайний повноцінний гуманітарний коридор для мешканців міста: "Понад 245 тисяч українців живуть із ВІЛ, багато хто покидає домівки та залишає близьких, але, на жаль, не всі українці перебувають у межах досяжності. Я бував у Маріуполі, і моє серце розбите від того, що доступ туди ще обмежений".