Скандали довкола твіттера не вщухають. Слідом за американською супермоделлю Джіджі Хадід, актором Джимом Керрі та іншими селебріті з нього пішов співак-легенда сер Елтон Джон.

Читайте також Промовчав, але дав гроші: супермодель Аліна Байкова прокоментувала позицію друга Ді Капріо

Елтон Джон пішов з твіттера на зло Ілону Маску

Я вирішив більше не користуватися твіттером, враховуючи нещодавні зміни в політиці, які дозволять безконтрольно поширювати дезінформацію,
– повідомив Елтон Джон 9 грудня.

"Усе своє життя я намагався використовувати музику, щоб об'єднати людей. Мені сумно бачити, як зараз дезінформацію використовують для поділу нашого світу", – додав співак у своєму останньому твіті.

Схоже, Елтона Джона зачепило, що з 23 листопада твіттер відмовився від політики боротьби з дезінформацією про пандемію коронавірусу. Останні два роки соцмережа видаляла твіти, які містили "очевидно неправдивий або потенційно оманливий вміст" про COVID, і банила облікові записи, які регулярно порушували правила. З приходом Ілона Маска їм поступово почали повертати доступ. Крім того, нещодавно твіттером прокотилася хвиля антисемітських постів – від Каньє Веста та баскетболіста Кайрі Ірвінга.

Ілона Маска, до речі, зачепило, що легенда світової музики публічно відмовився від його соцмережі, тож він спробував розібратися в ситуації. Проте Елтон Джон проігнорував винахідника.

Мені подобається ваша музика. Сподіваюся, ви повернетеся. Чи є якась дезінформація, яка вас особливо непокоїть?
– поцікавився Ілон Маск, але співак йому не відповів.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск забанив у твіттері Каньє Веста. Це сталося після того, як на шоу Алекса Джонса репер розхвалив Гітлера, сказав, що "любить нацистів", і заперечив Голокост. Після цього він запостив у твіттері свастику, переплетену з зіркою Давида, та написав: "Любіть усіх". Маск прокомментировал, що "старався, як міг", але Каньє довелося заблокувати через "підбурювання до насильства".