Ектор Хіменес-Браво зізнався, що найбільше подобається собі не на початку кар'єри, а зараз. Адже йому довелося повернутися у форму після проблем зі здоров'ям.

Дивіться також Антоніні Хижняк зробили термінову операцію – в якому стані акторка зараз

Ектор Хіменес-Браво розповів про проблеми зі здоров'ям

Ресторатор розповів, що не приділяв часу для догляду за собою. Через це в нього діагностували проблеми зі здоров'ям.

Я багато працював і не приділяв часу собі, і з часом у мене почалися серйозні проблеми зі здоров'ям і тому мій лікар сказав: "Або ти зупиняєшся і щось змінюєш, або буде тільки гірше". У мозок не поступала достатня кількість кисню. Почалися проблеми з печінкою. У мене було ожиріння, я не здогадувався, був як усі,
– згадав Ектор.

"Важив лише 82 кілограмів. Це ніби не багато, але то були на м'язи, а жир. Зараз я важу 80 кілограмів, але це не жир, а м'язи. Коли це зі мною сталося, я змінив свій стиль життя. Почав ходити до спортзалу, сів на дієту. Тепер я можу спокійно виставляти оголені фото. Мені подобається дивитися на себе в дзеркало", – поділився кулінар і суддя "Майстер Шефа".


Ектор Хіменес-Браво / Фото з інстаграму Ектора

  • Зауважимо, Ектор Хіменес-Браво інколи їздить до своєї сім'ї в Колумбію, але після цього завжди повертається в Україну. Ресторатор зізнавався, що називає країну своїм домом.
  • "В мене є багато знайомих, хто повернувся з Європи, де спокійно, але їм було там погано. Україна розвиває таке відчуття.. Як у стосунках. Без неї погано. Хтось каже місце сили, хтось каже рідна земля — усі по-різному".