Якщо в перші дні війни український шоу-біз безрезультатно звертався до росіян, то тепер записує відео до світової спільноти. Оскільки ще на початку березня стало зрозуміло, що НАТО не закриє небо, то зараз знаменитості благають бодай про важку зброю. Серед них суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво.

До теми Деблокада Маріуполя – найважливіша тема: шеф Ектор оприлюднив розмову з відважним "Азовцем"

Ектор Хіменес-Браво звернувся до американців

Дорогі друзі. Кожного дня Україна бореться своїми руками, щоб зберегти своє місце на цій землі. Сотні ракетних ударів Росія направила по українським містам, селем і громадянам України. Ми повинні озброїти Україну зараз важкою зброєю. Усього одна протиракетна установка може зберегти сотні життів,
– висловився Ектор Хіменес-Браво.

Він просить надсилати листи до конгресменів своїх штатів, публікувати у твіттері перелік важкої зброї, яка потрібна Україні, та "тегати" їх.

"Озброїти Україну зараз, щоб ми разом перемогли це зло", – закликав шеф-кухар.

Звернення Ектора Хіменеса-Браво до американців: відео та фото

Для перегляду фото гортайте вправо

Нагадаємо, незадовго до нападу Росії Ектор Хіменес-Браво полетів у рідну Колумбію, але швидко повернувся:

  • він "не зміг чекати закінчення війни" й на початку березня приїхав у Варшаву – працював з кількома організаціями й допомагав біженцям з України;
  • у перших числах квітня Ектор Хіменес-Браво повернувся в Україну й ночував у бомбосховищі у Львові. Однак після звільнення Київщини приїхав у столицю.