Після розлучення з Володимиром Остапчуком Олена Войченко не з'являлася на публіці. Днями вона відвідала світський захід, чим неабияк приголомшила.

Читайте також Алекс Родрігес прилетів до Джей Ло на зйомки фільму, аби врятувати стосунки

Олена Войченко відвідала захід з чоловіком

На одній зі столичних вечірок Войченко побувала в компанії невідомого чоловіка. Проте наразі жінка не поспішає заявляти про нові стосунки.

Не думаю, що зараз час говорити про такі речі. Я сподіваюсь, що скоро так і буде,
– поділилася Олена.

Жінка всіляко уникала теми особистого життя і попросила журналістку, з якою спілкувалася, не показувати обличчя чоловіка, у супроводі якого прийшла.

Чоловік має бути зрілим. Перш за все, він має бути чесним перед собою. З власного досвіду можу сказати, що якби на початку мені людина показала, якою вона є насправді, питань би не було жодних. Тепер я буду уважнішою до тих людей, які люблять грати,
– наголосила Войченко.

Олена Войченко про екскоханого

Про колишнього обранця Олена говорила неохоче. Жінка не приховує, що після розлучення з Володимиром Остапчуком досі боляче і їй, і дітям. Зараз експодружжя не має жодних стосунків. Складний період у житті Войченко триває.

Я не хочу говорити про людину, яка взагалі не бере участь у житті моєї родини,
– наголосила жінка.

Також вона додала, що Володимир бачиться з дітьми, проте не так часто, як показує це в інстаграмі: "В школі він бачиться з ними, в садочку. 14 секунд для того, щоб зняти сторіз". Оскільки поруч із Оленою була її донька, то вона прагнула якомога швидше закрити цю тему.

Олена Войченко про стосунки з екскоханим та іншого чоловіка: дивіться відео онлайн

Розлучення Володимира Остапчука та Олени Войченко

  • Пара оголосила про розрив восени 2019 року. Тоді Володимир та Олена вже не жили разом.
  • Впродовж декілька місяців подружжя публічно з'ясовувало стосунки.
  • Офіційне розлучення відбулося 6 березня 2020 року.
  • Олена заявляла про численні зради чоловіка, а також про відсутність фінансової допомоги на утримання двох дітей. У шлюбі, який тривав 12 років, народилася донька Емілія та син Еван.
  • Водночас Остапчук переконував, що вони неодноразово намагалися врятувати шлюб. Та все-таки ревнощі й постійні сварки на очах у дітей призвели до розлучення
  • У травні 2020 року Володимир офіційно представив свою нову обраницю – нотаріуса Христину Горняк.
  • З нею чоловік познайомився влітку на весіллі в Італії. Роман закрутився восени під час участі в проєкті "Танці з зірками".
  • Христина отримувала на свою адресу багато негативних повідомлень та звинувачень у зруйнуванні сім'ї, проте сама заявляла, що Володимира зустріла, коли його шлюб вже тріщав по швам.
  • У жовтні 2020 року Остапчук одружився з новою обраницею.