Зірка стрічки "Пірати Карибського моря" Орландо Блум та "ангел" Victoria's Secret Міранда Керр розійшлись без скандалів і судових тяганин. Після розлучення вони зберегли теплі стосунки. На диво, на це впливає не лише спільний син Філінн, якому зараз 10 років, а й наречена актора Кеті Перрі.

До теми Сліпучий блиск: Кеті Перрі вразила своїми образами на благодійній вечері в Італії

Голлівудська пара разом вже п'ять років. За цей час співачка встигла не лише отримати довіру супермоделі, а й стати для неї подругою.

Ми проводимо свята разом, разом відзначаємо всі важливі дати. Я люблю її. Можу впевнено сказати, що я люблю її більше, ніж батька Флінна. Для мене він зараз як брат, і переважно як надокучливий брат,
– поділилась Міранда Керр.

Цього літа вона навіть відправила сина на канікули до батька та мачухи. Разом з 10-річним Флінном і майже однорічною Дейзі Кеті Перрі та Орландо Блум відпочивали в Італії, Греції та Туреччині. За словами Міранди Керр, такий відпочинок пішов сину на користь, адже "він так мило поводиться з Дейзі".

Кеті Перрі, Орландо Блум і Філінн / Фото з інстаграму актора

Нагадаємо, новонароджену доньку Дейзі Орландо Блум називав своєю мініверсією. Згодом, коли очі дівчинки стали блакитними, вона була схожа на Кеті Перрі, а ще пізніше актор помітив у ній риси, які нагадували йому його маму.

Примітно, що Орландо Блум вважає Філінна "найкращим старшим братом". З перших днів життя Дейзі він допомагає батьку з її вихованням.