24-річна модель Соммер Рей, яка зустрічалась із музикантом Колсоном Бейкером (сценічне ім'я – Machine Gun Kelly) заявила про його зраду. Дівчина зізналась, що артист закрутив роман з акторкою Меган Фокс ще до того, як розірвав стосунки з нею.

Цікаво Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес роблять все, щоб залишитися разом, – ЗМІ

Екскохана Бейкера про його зраду

Модель розповіла, що все ще зустрічалася з музикантом, коли Колсон почав стосунки з Меган Фокс на зйомках фільму "Північ на злаковому полі". Також вона поділилась інтимними деталями роману.

Я зустрічалася з Колсоном, але ніколи не займалася з ним сексом. Я змушую хлопців чекати як мінімум три місяці, тому що я повинна переконатися, що ця людина добре до мене ставиться. Колсон так і не пройшов випробування,
– заявила Соммер Рей.

Зірка переконана в тому, що Бейкер – зрадник, тому їй зовсім не соромно розповідати про це. Соммер Рей зізналась, що вона не очікувала такого повороту подій.

"Я весь час чекала його в готелі, поки вони знімалися разом. І я ніколи не думала, що між ними щось є. Я думала, вона старша, у неї є чоловік і діти", – сказала модель.

Незважаючи на неприємну ситуацію, Рей додала, що зробила б на місці хлопця так само: "Ймовірно, я зробила б те саме – зрадила б Колсону з Меган Фокс".

Соммер Рей розповіла, що вперше запідозрила коханого у зраді тоді, коли він не запросив дівчину на знімальний майданчик кліпу Bloody Valentine. Тоді музикант пояснив це обмеженнями у зв'язку з карантином, незважаючи на те, що модель мала знятися у ролику. Втім її місце тоді зайняла Меган Фокс.

Соммер зауважила, що навіть якби вона займалась музикантом сексом, він однаково їй би зрадив. Тим не менш, зірка вважає пару Колсона Бейкера та Меган Фокс милою.

Роман Колсона Бейкера та Меган Фокс

  • Музикант та акторка познайомились на зйомках фільму. Колсон розповідав, що для нього це було кохання з першого погляду.
  • Спершу зірки приховували роман, але згодом Меган оприлюднила перше фото з коханим.
  • Через деякий час Меган Фокс з'явилась на червоній доріжці з Колсоном Бейкером.
  • Преса раніше повідомляла про те, що пара живе разом.
  • Цікавий факт: бойфренд Меган Фокс носить амулет із кров'ю акторки.