Після виходу фільму про відому американську співачку Брітні Спірс Framing Britney Spears, мережа вибухнула новинами про артистку. Нещодавно стосунки з Брітні прокоментував її бойфренд Сем Асгарі, а тепер публічно висловився її колишній чоловік Кевін Федерлайн.

Дізнайтесь більше У мене нуль поваги до нього: бойфренд Брітні Спірс різко розкритикував батька коханої

Кевін Федерлайн про опікунство над Брітні Спірс

Кевін Федерлайн не виступив особисто, але передав свої думки через адвоката. За його словами, найважливішим для екскоханого зірки є спокій та щастя дітей Брітні Спірс: 15-річного Шона та 14-річного Джейдена. Після розлучення подружжя діти залишилися з батьком.

Кевін відчуває, що ситуація зараз вкрай хвилююча. Він вірить, що суд винесе постанову, яка захистить Брітні і її майно,
– поділився адвокат.

Варто додати, що в четвер, 11 лютого, має відбутися чергове засідання суду стосовно опікунства над Брітні Спірс. Співачка влітку заявила, що не хоче, щоб її опікуном був батько. Натомість вона бажає, щоб цією справою займалася Джоді Монтгомері – її помічниця.

Однак Кевін Федерлайн не повідомив, кого вважає кращим опікуном для своєї колишньої дружини. Тому він відмовився від коментарів стосовно цього.

"Що стосується того, що відбувається в питаннях опікунства, у нього немає ніяких коментарів з цього приводу. Він лише піклується про те, щоб, яким би не було рішення, хлопчики завжди були в безпеці і їх інтереси завжди дотримувалися незалежно від того, хто з їхніх батьків перебуває під опікою", – повідомив адвокат Федерлайна.

Він додав, що зараз Кевін Федерлайн не має жодних зв'язків з Джеймі Спірсом. Для нього головне – дотримання інтересів дітей.