Світ активно готується до новорічно-різдвяних свят. Світлинами цьогорічних декорацій діляться у соціальних мережах. Джилл Байден також вирішила показати прикраси, які тепер створюють казковий настрій у Білому домі.

Дивіться також Як зараз виглядає будинок з фільму "Сам удома": ексклюзивне відео з США

Різдвяні декорації Білого дому

Дружина президента США прикрасила Білий дім до Різдва, яке подружжя святкуватиме разом із багатьма країнами світу 25 грудня. На офіційній сторінці в інстаграмі Джилл опублікувала фото величезної ялинки, яку поставила в одному з залів президентського маєтку. Різдвяна красуня мерехтить білими вогниками та прикрашена великою кількістю іграшок у вигляді білих голубів.

Декілька ялинок є й в інших кімнатах Білого дому. Байден прикрасила їх сімейними фотографіями та великими новорічними іграшками. Вдома у Байденів можна побачити й інші святкові декорації, які додають святкового настрою та передчуття новорічної метушні.


Ялинка в Білому домі / Фото з інстаграму Джилл Байден


Різдвяні декорації Білого дому / Фото з інстаграму Джилл Байден


Ялинка в Білому домі / Фото з інстаграму Джилл Байден


Різдвяні декорації Білого дому / Фото з інстаграму Джилл Байден

Білий дім казково прикрасили до новорічних свят: дивіться відео онлайн

Хто вже прикрасив будинки до Різдва

  • Італійська блогерка К'яра Ферраньї однією з перших прикрасила дім новорічними декораціями. В інстаграмі тепер часто публікує фото біля величезної ялинки та інших прикрас.
  • Американська співачка Брітні Спірс, яку нещодавно офіційно звільнили від опікунства батька, також вже готується до Різдва. Вдома вона поставила велику ялинку.
  • У Віндзорському замку також запалили ялинку. Цьогоріч головна красуня має 7 метрів заввишки.