Президентське подружжя США побувало у штаті Вірджинія. Метою поїздки стало просування планів щодо вдосконалення системи освіти в США. Байдени відвідали початкову школу в Йорктауні, а також виступили з промовою в муніципальному коледжі в Норфолку.

Варто побачити Джо Байден несподівано вручив дружині кульбабу: зворушливе відео стало вірусним

Цей візит є одним із тих, які заплановані в турне на підтримку ініціатив президента. Мовиться про плани модернізації інфраструктури на суму 2 трильйони доларів та підтримку американських сімей – 1,8 трильйона доларів.

Елегантний look Джилл Байден

Для поїздки дружина президента обрала класичну сукню-футляр білого кольору. Поверх неї Джилл одягнула сіре пальто і поєднала таке вбрання з чорно-білими туфлями-човниками на підборах.

Серед аксесуарів образ першої леді доповнив чорний пояс, який підкреслив талію та мав незвичайну пряжку у вигляді величезного жука. Також Байден доповнила вишуканий look великою брошкою, сережками та браслетом з перлів. На шиї в неї була улюблена підвіска з написом Mama.


Президентське подружжя США / Фото Getty Images

Волосся Джилл вклала у фірмову зачіску, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на очах. Байден не забула і про захисну маску, яка гармонійно поєдналася з її одягом.


Президентське подружжя США / Фото Getty Images