Так, і знаменита модель Джіджі Хадід, яка має палестинське коріння, днями прокоментувала конфлікт. Зірка поширила допис в інстаграмі, де пояснила свою позицію.

Цікаво Зірку "Диво жінки" Ґаль Ґадот можуть призвати на військову службу в Ізраїлі, – ЗМІ

Джіджі Хадід висловилась про війну в Ізраїлі

Сім'я Мохамеда Хадіда, батька моделі, впродовж тривалого часу виступає за рух "Вільна Палестина". Сама знаменитість теж раніше відкрито підтримувала Палестину в соцмережах. 10 жовтня ж вона заявила, що "тероризування невинних людей не узгоджується з ідеями руху "Вільна Палестина"". Також Джіджі зазначила, що її "надії та мрії для палестинців" не передбачають заподіяння шкоди ізраїльтянам.

Я висловлюю глибоке співчуття і відчуваю відповідальність перед своїми єврейськими друзями. Я раніше говорила, що в мене є мрії щодо палестинців, але жодна з них не передбачає ту шкоду, яку було завдано мешканцям Ізраїлю,
– зазначила Джіджі.

Модель переконана, що "кожна людина заслуговує на базові права, ставлення та безпеку, незалежно від її національності, релігії, етнічного походження чи місця народження".

Знаменитість підсумувала: "Я знаю, що моїх слів ніколи не буде достатньо, щоб загоїти глибокі рани багатьох людей, але я завжди молюся за безпеку невинних життів".

Як інші світові знаменитості ставляться до війни в Ізраїлі: головне

  • Мадонна поширила відео з наслідками вторгнення бійців палестинського угрупування. Вона заявила, що молиться за всіх постраждалих і додала, що її "серце з Ізраїлем".
  • Акторка Наталі Портман також виставила пост в підтримку Ізраїля. Вона зазначила, що її "серце розбите через людей в Ізраїлі". Крім того, знаменитість додала, що їй "страшно через такі варварські дії".
  • Зірка "Диво жінки" Ґаль Ґадот народилася в Ізраїлі. Тож вона підтримує Батьківщину. Знаменитість активно ділиться світлинами та відео, які демонструють події, що відбуваються в країні.
  • Кайлі Дженер також поширила інстаграм-стріс в підтримку Ізраїля, проте згодом видалила публікацію. Ймовірно, через хейт від підписників.
  • Водночас порноакторка Мія Халіфа стала на бік ХАМАСу. Відомо, що через подібні заяви журнал Playboy припинив співпрацю зі знаменитістю.