Відома американська супермодель Джіджі Хадід щоразу менше часу проводить у моделінгу, натомість розвивається в інших сферах та приділяє час маленькій доньці. Як зірка провела останні дні літа, вона показала у фото.

До слова Чорногорія, Португалія і Київ: Леся Нікітюк показала найяскравіші моменти літа 2021 у фото

Як Джіджі Хадід провела серпень

Останні тижні літа 2021 року Джіджі Хадід здебільшого проводила на сімейному ранчо, що в Пенсильванії. Там зірка збирала фрукти та овочі, доглядала за квітами й просто прогулювалась з донечкою.


Джіджі Хадід / Фото з інстаграму Джіджі Хадід


Джіджі Хадід з донькою / Фото з інстаграму Джіджі Хадід

Цього місяця доньці Джіджі Хадід Хаї виповнилося 11 місяців. Модель рідко показує фото донечки, а коли робить це, то приховує обличчя.

Також Хадід розповідала, що щиро радіє кожним успіхам доньки: "Головне – це найпростіші речі. Бачити, як вона дізнається щось нове кожен день, навіть якщо це, наприклад, прості дії: взяти чашку або покласти м'яч в лунку. Ти просто думаєш, що це найкраще, що це геніально".


Донька Джіджі Хадід / Фото з інстаграму Джіджі Хадід

Джіджі Хадід поділилась відвертою світлиною в обтислому фіолетовому костюмі. Вона вкотре продемонструвала бездоганну фігуру. Свій образ модель доповнила золотистими прикрасами на шиї, а волосся зібрала у пучок.


Джіджі Хадід / Фото з інстаграму Джіджі Хадід

У серпні зірка не забувала й про відпочинок. Тому проводила час у басейні.


Джіджі Хадід / Фото з інстаграму Джіджі Хадід