Близько тижня тому у пресі почали ширитись чутки про роман американської режисерки Олівії Уайльд та британського співака Гаррі Стайзла. The Daily Mail повідомило про нові деталі романтичних стосунків пари.

Читайте також Тільки вдвох біля океану: Джастін і Гейлі Бібери відпочивають на Гаваях – чуттєві фото

Роман Олівії та Гаррі не був несподіванкою

Акторка та режисерка Олівія Уайльд раніше перебувала в шлюбі з Джейсоном Судейкісом. Але 2020 рік став для подружжя випробовуванням, тому вони після 8 років спільного життя розійшлись. Багато хто почав звинувачувати Гаррі Стайлза в тому, що він нібито зруйнував сім'ю.

Натомість джерело повідомляє, що все це – не більше ніж чутки. Адже роман між колишнім учасником гурту One Direction і режисеркою почався тільки після того, як Уайльд розлучилась з чоловіком. До того ж, розрив стосунків пройшов мирно.

Джейсон і Олівія розлучилися майже рік тому. Вона розірвала шлюб на початку минулого року. Так що її нові відносини не стали несподіванкою,
– зазначає видання.

Однак інші джерела стверджують, що екскоханий режисерки однаково тяжко переживає розрив шлюбу, оскільки він завжди ставив сім'ю на перше місце. В колишнього подружжя є двоє дітей: 4-річна Дейзі та 6-річний Отіс. Повідомляється, що Джейсон Судейкіс "обожнює Олівію і повністю спустошений".

Як розвивається роман співака та режисерки

Відомо, що Олівія Уайльд та Гаррі Стайзл зустрічаються вже кілька тижнів. Спочатку вони намагалися приховувати стосунки від публіки, але нещодавно з'явилися на весіллі спільного знайомого, де трималися за руки.

Роман розвивається швидко і стрімко: режисерка, ймовірно, вже переїхала до нового бойфренда.