Дженніфер Лопес випустила новий кліп

Відома американська попвиконавиця Дженніфер Лопес потішила прихильників новим матеріалом. Вона презентувала відео на композицію In The Morning, яке опублікувала на офіційній ютуб-сторінці.

Актуально Alyona Alyona – лауреатка премії Music Muves Europe Talent Awards 2021

У відеоролику In The Morning Дженніфер Лопес вразила кількістю образів, в які перевтілювалась. Вона позувала в білосніжній сукні, розкішному сріблястому костюмі та пухнастій шубі. Артистка перевтілювалась в русалку та ангела, позуючи оголеною з крилами.

Текст пісні Дженніфер Лопес присвятила жінкам, що перебувають у токсичних стосунках і не можуть їх завершити, незважаючи на те, що їх там не цінують.

Відео повне символізму про темні односторонні відносини і усвідомлення того, що ви не можете змінити нікого… Ви можете змінити тільки себе! Виростите свої власні крила і йдіть від того, хто не цінує те, що ви можете запропонувати,
– раніше розповідала Лопес на сторінці в інстаграмі.

Зокрема, за словами співачки, крила у кліпі символізують силу завершити болючі стосунки.

"Пісня дійсно про те, щоб вимагати від когось ставитися до вас правильно. У відео багато символіки. Ця дівчина вступає у відносини, і вона тоне в цій воді, тому у неї росте хвіст русалки. А потім мало-помалу вона починає відрощувати власні крила, просто щоб мати можливість піти від відносин", – наголосила Дженніфер Лопес.

Дивитися відео Дженніфер Лопес – In The Morning онлайн: