Чутки про те, що Джессіка Біл народила сина з'явилися ще в липні 2020 року. Тоді пара не підтверджувала цю інформацію і тримала особисте життя якомога далі від сторонніх очей. Тепер Джастін розповів про те, що вдруге став батьком під час онлайн-виступу на шоу Еллен Дедженерес.

Читайте також Подарунок на 27 років: дружина Павліка оголосила, коли народить первістка і показала фото з УЗД

Джастін Тімберелейк вдруге став батьком

Музикант не лише поділився радісною новиною з шанувальниками, а й розсекретив ім'я малюка.

Його звати Фінеас. Він неймовірний, дуже милий. Ніхто не спить. Але ми в захваті і дуже щасливі,
– поділився Тімберлейк.

Ведуча запитала артиста, яке це – бути батьками двох дітей. Також Елен поцікавилася чи є відмінності між вихованням синів. Нагадаємо, Джастін з коханою виховують також 5-річного сина Сайласа.

Ми більше не бачимо один одного. Це дуже весело. Я думаю, тут потрібно дотримуватися приказки: "Переходь від захисту до відвертої розмови дуже швидко". Це чудово. Сайлас дуже схвильований,
– жартома відповів музикант.

Що відомо про вагітність Джессіки Біл

Джессіка Біл не оголошувала про свою вагітність. Вона дізналася, що знову стане мамою під час розпалу скандалу, який був пов'язаний з нібито зрадою співака. Закохані не з'являлися разом на публіці, тому про особливий стан зіркової дружини нічого не було відомо.

Нагадаємо, восени 2019 року в мережі поширили кадри, де Джастін тримав за руку свою колегу Алішу Вейнрайт. Після цього почалися активні обговорення, у яких йшлося про те, що артист закрутив роман з іншою і зрадив дружину. Проте інсайдери переконували, що музикант кохає Джессіку, а провокативні знімки зробили під час вечірки, яку влаштували представники знімальної групи. Тоді Джастін та Аліша вживали алкоголь в компанії колег і не залишалися наодинці.

Менеджери Тімберлейка наголошували, що він дуже цілує свій шлюб. Джастін і Джессіка одружилися у 2012 році та є однією з найміцніших пар в Голлівуді. Сам артист неодноразово зазначав, що дружина є його справжньою другою половинкою.