Прямі ефіри Національного відбору-2018 розпочнуться з 10 лютого 2018 року на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. До 15 січня 2018 року український музичний продюсер Руслан Квінта відбере виконавців, які в лютому будуть боротися за право представити Україну на конкурсі Євробачення.

Читайте також: Національний відбір на Євробачення 2018: оголосили імена усіх суддів

Співачка Джамала, яка вже вдруге буде суддею на Нацвідборі, в інтерв'ю "КП Україна" назвала виконавців, яких би хотіла бачити на конкурсі.

За цей рік в Україні з'явилося багато нової альтернативної музики. З тих, кого особисто я хотіла б бачити, можу назвати таких артистів, як LAUD, групу "О", В'ячеслава Рибікова, проекти Kazka, Latexfauna, OY Sound System. Також хочеться, щоб знову в відбір з новими хорошими піснями повернулися PUR: PUR і MELOVIN,
– зізналася Джамала.

Співачка впевнена, що заздалегідь передбачити успіх тієї чи іншої пісні неможливо.

Вситуп Джамали у фіналі Євробачення-2016: відео

"Що спрацює – невідомо нікому. Може, це повинно бути щось, що викликає легкий шок, як у випадку з Lordi або Кончіти Вурст, або, навпаки, щось просте і невибагливе, як у Lenka або Рибака. У минулому році, наприклад, перемогла балада в супроводі симфонічного оркестру. Я вважаю, що для нас важливо на "Євробаченні" демонструвати різноманітність жанрів і високий рівень виконавців, тому що Україна поки слабо представлена ​​на світовій сцені", – додала вона.

Дивіться виступ переможця Євробачення 2017 Сальвадор Собрала від Португалії