Джамала показала відео з частини американського туру та заявила, що горда бути голосом України за кордоном. Вона наголосила, як важливо доносити іноземцям якомога більше про війну, адже помітила, що у США навіть українці заклопотані своїми проблемами. Що й казати про американців.

Читайте також Джамала вперше прокоментувала скандальний розрив з продюсером: "Це не входить в етичні рамки"

Джамала поділилася враженнями від США

Не звертаючи увагу на втому і переїзди, після концертів я намагаюсь поспілкуватися з людьми та підтримати їх, розказати більше. Не вистачає інформації. Ми стільки її подаємо, але все одно замало. Або її так багато, що мозок просто перестає аналізувати інформацію, читаючи новину за новиною,
– прокоментувала Джамала.

Вона наголосила, що за кордоном мало хто знає, яка розвинена Україна сьогодні.

"Знаєте, що ще важливо? Говорити про нас, про сьогоднішню Україну. Люди, які виїхали раніше – подекуди бачать нашу країну, якою вона була ще в 90-х. Для мене це щоразу здивування. Важливо донести, що попри обстріли та щоденні жахливі новини ми будуємо на власних очах і очах цілого світу нову та сучасну країну", – наголосила артистка.

Джамалу підтримали в коментарях, адже навіть емігрантам з України здається, що на Батьківщині розруха та злидні, як у 90-х:

  • "Згодна на всі сто, що багато хто тут не знає сучасної України. В їхній уяві це Україна далеких 90-х, теж це помітили";
  • "Коли спілкуєшся з людьми, які давно виїхали, розумієш – в них у голові картинка розрухи та голодних 90-х, від яких вони втекли. Їм важко зрозуміти, чому ми, ті, хто тут недавно через війну, хочемо повернутись в Україну якнайшвидше".