Джамала також показала фото з відпочинку на Сицилії. Вона зізналася, що це було її мрією і після побачених кадрів у кіно вона дуже хотіла відвідати цей острів.

Цікаво Проїхала 11 міст: Джамала назвала суму, яку зібрала під час першого туру Північною Америкою

Співачка розповіла, як її зворушила поїздка на Сицилію, адже острів нагадав їй рідний Крим, який окупувала Росія.

Плачу. Плачу, бо я розумію, що люди не так вже і далеко від нас в місці, яке насправді мені нагадує Крим, роблять прекрасні вистави, артфестивалі, використовують руїни для прекрасного, а водночас наш сусід, який роками вплутувався своїм паразитним корінням в наше життя, робить руїни з історичних місць в твоєму домі,
– висловилася Джамала.


Джамала на острові Сицилія, який нагадав їй Крим / Фото з її інстаграму

Зірка додала, що місцеві діти поруч кричали слово "babbo". "Клас! А ви знали, що батько – це так само "Baba" в кримськотатарській?", – зазначила вона.


Джамала на Сицилії / Фото з її інстаграму

Джамала не приховує, що давно мріяла побувати на острові на півдні Італії. Проте, за ї словами, ця поїздка була випадково.

В це важко повірити, але, напевно, сама доля підштовхнула мене опинитися тут. Подружка забронювала готель і, соромно зізнатися, але вийшла з аеропорту, навіть не знаючи місто, в яке їду,
– зізналася співачка.

Артистка додала, що раніше відчувала щось споріднене з цим місцем. "А ще і переглянуте кіно: загадковий серіал "Білий лотос" та італійський фільм "Смак до життя", – додала вона.

Зірка відвідала місцевий Амфітеатр. "Саме в таких місцях я би хотіла співати свій альбом QIRIM із симфонічним оркестром. Просто неба", – зазначила Джамала.


Джамала на Сицилії / Фото з її інстаграму

До слова, раніше Джамала зізналась, що бачить повернення Криму очевидним. Вона згадала, як отримала обіцянку повернути півострів від президента США Байдена. "Він мене обійняв і сказав, що ми все повернемо. І я така, мені сам Байден пообіцяв. Кайф", – розповіла артистка.