Відома українська співачка Джамала поділилась своїми традиціями, яких дотримується у сім'ї. Також вона розповіла про традиційні страви, які мусять стояти на новорічному столі.

Читайте також Ольга Сумська показала, як з донькою прикрасила ялинку до свят: потішні відео

Джамала показала традиційні новорічні страви

Виконавиця зізналась, що на Новий рік вони з сім'єю дарують подарунки один одному, а опівночі обіймаються. Однак найважливіші традиції пов'язані з їжею.

Мама щороку готує свої коронні страви. Салат – з гранатом, курагою, кишмишем і чорносливом, сарму (з кримськотатарського "загортай") з виноградних листків і торт "Кучерявий Пінчер" на десерт,
– розповіла Джамала.

Співачка додала, що це три головні родзинки їхнього кримськотатарського столу. Щоправда, як і у більшості, їхній новорічний стіл прикрашає й олів'є, "шуба" та бутерброди з ікрою.

Страви, що прикрашають новорічний стіл Джамали / Фото з інстаграму зірки

Текст публікації Джамали

В попередній публікації розповіла про дієти, тож саме час обговорити кримськотатарський святковий стіл.

Як правило, всі наші новорічні традиції пов‘язані з їжею. Звісно, ми даруємо подарунки, обіймаємось опівночі та вітаємо одне одного. Але тут я вас не здивую. А мама щороку готує свої коронні страви. Салат — з гранатом, курагою, кишмишем і чорносливом, сарму (з кримськотатарського "загортай") з виноградних листків і торт "Кучерявий Пінчер" на десерт. Три страви, три родзинки нашого столу, окрім всіх олів'є, шуб і бутербродів з ікрою, які ми їмо на Новий рік, як і всі навколо за традицією.