39-річний Сергій Танчинець зізнався, що не сам обирав маску Совеня, однак вона сподобалася йому ще на стадії ескізу. За його словами, "у дуплі було комфортно й дуже тепло", однак він не бачив ані сцену, ані глядачів.

Читайте також "Маска" 2 сезон 4 випуск: Данилко знає хто Мухомор, а NK підкорив виступ Горили

Лідеру БЕZ ОБМЕЖЕНЬ легко вдавалось звучати подібно до оригіналів – як Олег Скрипка та Віктор Бронюк з гурту ТІК. Відтак він обводив навколо пальців не лише зіркових детективів, а й свою сім'ю, яка нічого не знала про його участь у "Масці".

"Дружині трохи натякнув, але точної інформації не було. Ні назву проєкту, ні образ не розкривав нікому", – розповів артист.

Я дуже хотів заспівати пісню Віктора Павліка "Ти подобаєшся мені". І ми вже готували пісню "Василино"… Тож скажу чесно – дуже прикро залишати шоу. Але що сталось, те сталось. Будемо рухатися далі,
– заявив Сергій Танчинець.

Сергій Танчинець у костюмі Совеня / Фото пресслужби

Сергій Танчинець у костюмі Совеня / Фото пресслужби

Реакція мережі

Більшість фоловерів лідера БЕZ ОБМЕЖЕНЬ і подумати не могли, що за маскою Совеня ховається їхній кумир. У коментарях вони записали його компліментами за неймовірну зміну голосу:

  • "Вгадати було неможливо, крута робота";
  • "Так замаскувати свій неймовірний голос – це щось! Досі не віриться, що в тому дереві сидів наш крутий та улюблений Сергій Танчинець";
  • "Просто крутезно. Мабуть, у всіх очі повилазили від подиву, у мене точно";
  • "Я зовсім не впізнала, дуже здивувалася! Ваш голос унікальний, а Совеня співало зовсім іншим";
  • "Найкращий костюм, дуже шкода, що відкрили так рано".