1 квітня українському мультиартисту Монатіку виповнилося 36 років. Він поділився думками та розповів про перший благодійний концерт.

Дивіться також Могилевська подякувала Монатіку за порятунок її звукорежисера: "У нього прилетіло кілька куль"

Монатіку виповнилось 36

"Украина победит! Прийдет мир опять! Последняя рифма в мои 35… Вірю в це усією душею. Сьогодні перше квітня, мій день народження, але для мене, як і для мільйонів українців, 24 лютого все ще продовжується. Тому і весна не відчувається, на душі холодно, сиро і темно. Все, що раніше здавалося проблемою, виявилося безглуздою нісенітницею і дрібницею", – поділився артист.

Монатік розповів, що для нього, як і для кожного з нас, життя розділилося на до і під час війни. Він сподівається, що скоро можна буде сказати "після війни". Наразі ж він організовує перший благодійний концерт у Варшаві "Привіт, ми з України".

Знаменитість збиратиме кошти для "Охмадиту". Замість привітань і подарунків він очікує пожертв для майбутнього покоління українців.

Сьогодні сцена – фронт кожного артиста, який на неї вийде, ми – артоборона. Загадую бажання! Нехай буде мир. Нехай кожен, хто затіяв цю війну та вкрав життя українців, отримає по заслугах! Бажаю всім нам сил витримати війну. Все буде Україна,
– підсумував Монатік.


Монатік святкує 36-річчя / Фото з інстаграму Монатіка

Зіркові дні народження в часи війни

  • Олександр Педан у 40-річчя мріяв відсвяткувати день народження разом з перемогою.
  • 60 день народження для Ігоря Кондратюка запам'ятався тим, що снаряд окупантів влучив у його будинок. Та, на щастя, він на той час був у Львові.
  • Тимур Мірошниченко мріяв у день 36-річчя відзначити перемогу України, але вірить, що вона не за горами.