Про стосунки Дуа Ліпи та Ромена Гавраса стало відомо ще навесні. Раніше співачка зустрічалась зі співаком Анваром Хадідом.

Чому так сталося Причина в мені, – Антоніна Хижняк заявила про розставання з актором Олександром Боднарем

Дуа Ліпа розійшлася з бойфрендом

Опираючись на власні джерела, видання пише, що співачка хоче присвятити себе лише музиці перед виходом третього альбому. Тож саме Дуа запропонувала розійтися. Відомо, що стосунки Дуа Ліпи та Ромена Гавраса тривали близько 8 місяців.

Дуа і Ромен розійшлися після літа кохання. Коли справа доходить до її кар'єри, у неї є принципи, і пара розірвала стосунки до того, як справи пішли погано. Ромен вважав Дуа трудоголіком, але вона не планує зменшувати оберти заради будь-чого або будь-кого,
– повідомило джерело видання.

Дуа Ліпа та Ромен Гаврас
Дуа Ліпа та Ромен Гаврас / Фото Daily Mail

Подейкують, що пара розійшлася ще минулого місця. Останнім часом співачка повністю зосереджена на музиці та випуску нового альбому.

Це різні почуття та емоції, які ви відчуваєте протягом періоду самотності. Це теж розуміння. Ти усвідомлюєш, чого ти хочеш, що тобі потрібно та на що ти заслуговуєш. Це перехід від фази прийняття самотності до створення нових стосунків. Все починається і правда стає видима – справжні вони чи ні,
– зазначила дівчина.

Про особисте життя Дуа Ліпи

  • У березні стало відомо, що Дуа Ліпа перебуває в стосунках зі старшим на 14 років, французьким режисером Роменом Гаврасом. Їх помітили папараці. Через два місяці закохані офіційно підтвердили, що разом. Співачка та режисер прийшли разом на Каннський кінофестиваль, де обіймалися, цілувалися та трималися за руки.
  • Раніше популярна співачка перебувала у стосунках з молодшим братом Белли та Джіджі Хадід – Анваром. Пара була разом протягом двох з половиною років. У пресі писали, що причиною розриву стосунків стали постійні гастролі артистки, через які вони часто не бачилися.