Зіркова дружина рідко публікує нові фотографії, проте кожна з них завжди неабияк зацікавлює публіку. В дописах Христина ділиться своїми думками, чим ще більше підкорює понад 100-тисячну аудиторію підписників в інстаграмі.

Дивіться також Дружина Володимира Остапчука посвітила сідницями в неоновому купальнику: фото

Звабливий образ Христини Горняк

Днями жінка опублікувала знімок, який зробила на розкішній яхті. Христина грайливо позувала на камеру в бікіні кольору хакі та світлій сітчастій спідниці. Вбрання гарно оголило спину Горняк та підкреслило її витончену фігуру.

Серед прикрас обраниця Остапчука довершила образ розкішним кольє. Волосся вона вклала в локони, а на обличчі зробила макіяж з помадою кольору вишні на губах.

Христина проникливо та звабливо дивилася в камеру, розбурхуючи уяву прихильників.


Христина Горняк у спокусливому вбранні / Фото з інстаграму Христини Горняк

Під фото вона розповіла, якою чоловіки бачать справжню жінку. Христина додала, що насамперед жінка має любити себе. Саме це є найважливішим пунктом.

5 ознак справжньої жінки

 • Вміє приймати з радістю.
  Справжня жінка з радістю приймає компліменти, подарунки, залицяння.
 • Внутрішній спокій.
  Чоловічий світ – це конкуренція, бурі та катаклізми. А жіночий світ їхніми очима – гармонія та спокій. Чоловіки вважають справжньою жінкою ту, яка не бачить світ у чорному світлі, не очікує, що ось-ось настане лихо, а найчастіше перебуває в спокійному та гармонійному стані.
 • Вона чує своє тіло.
  А також тіло чоловіка і навіть його мислення.
 • Комунікабельність.
  Чоловіки впевнені, якщо жінка не хоче ні з ким спілкуватися, то вона захворіла. Жінка за своєю природою хоче особливої уваги, а це передбачає активну комунікацію.
 • Сексуальність та доглянутість.
  На щастя чи на жаль, це одна з найважливіших ознак справжньої жінки очима чоловіків.