Після одруження Віктора Павліка з Катею Реп'яховою, колишня дружина співака ображала його теперішню обраницю в мережі. У грудні блогерці увірвався терпець і вона подала до суду.

Читайте також Приходько назвала "г*мном" Бардаша, який порівняв Україну з нацистською Німеччиною

Катя Реп'яхова виграла суд проти колишньої дружини Павліка

Днями дружина Віктора Павліка зізналась, що суд нарешті прийняв рішення щодо позову. Позов Катерини Реп'яхової частково задовольнили. Слова Созаєвої про "наглу тварюку" визнали такими, що принизили честь та гідність. Тож вона має виплатити блогерці 8 тисяч гривень.

Вважаю, що маю поділитись з вами цим. Бо вся ця історія відбувалась у вас на очах,
– додала Катерина Реп'яхова.


Катя Реп'яхова про суд із Созаєвою / Фото з інстаграм-сторіз

"Хочу, щоб всі люди, які кажуть гидоту на інших людей, знали. Що вони можуть понести за це відповідальність!" – підкреслила дружина Віктора Павліка.


Катя Реп'яхова про суд із Созаєвою / Фото з інстаграм-сторіз

З чого все почалось

  • У жовтні 2021 року Лариса Созаєва заявила, що Віктор Павлік виселяє її з квартири, за яку досі виплачує кредит. Вона побажала співаку та його сім'ї все життя жити на орендованих квартирах.
  • Натомість Катерина Реп'яхова пояснила, що останній рік оплачувала "комуналку" за п'ятикімнатну квартиру, в якій живе Лариса, хоч має свою сім'ю. Вона запропонувала продати це житло, а за виручені кошти – погасити кредит і купити меншу оселю.
  • Згодом рекламодавців блогерки атакували боти. Вона звинуватила в цьому Ларису Созаєву, а та у відповідь назвала Реп'яхову "нахабною тварюкою". Тому Катерина подала на колишню дружину свого чоловіка до суду.