Дівчина вирішила поспілкуватися з підписниками в інстаграм-сторіс і її одразу ж засипали делікатними запитаннями. Чи не найбільше фоловерів моделі цікавила тема грошей. Так, Даша Хлистун зізналась, що поки всі її потреби та потреби тримісячної доньки Аріани лягли на плечі "Холостяка".

До теми Дружина Макса Михайлюка пригадала емоції після того, як дізналась про вагітність

Мій чоловік покриває всі потреби сім'ї. Я знаю, поважаю і ціную його прагнення зробити наше життя максимально комфортним і кращим,
– заявила дружина Макса Михайлюка.

Однак модель повідомила: не планує засиджуватися в декреті та повністю залежати від грошей чоловіка. Їй важливо заробляти, щоб витрачати на себе і вкладати у спільний сімейний бюджет. Правило "твої гроші – це наші, а мої – це тільки мої" їй не до душі.

"Я про те, що я не змогла б не працювати. Мене так вчили з дитинства. Мені подобається заробляти гроші. Якщо я заробляю, то з задоволенням витрачаю на нашу сім'ю, на нас", – додала Даша Хлистун.

Дружина Михайлюка про сімейний бюджет / Скриншот з інстаграму

Дружина Михайлюка про сімейний бюджет / Скриншот з інстаграму

Зазначимо, на початку серпня дружина Макса Михайлюка позувала у першій фотосесії після пологів. Вона позувала у сміливих сукнях – чорній латексній та рожевій атласні. Варто нагадати, що раніше красуня дефілювала на Тижнях моди в Нью-Йорку, Парижі, Мілані, презентувала нові колекції Dolce & Gabbana, Dior, Givenchy, Versace та інших преміальних будинків мод.