Для подружжя Олександри Кучеренко та Дмитра Комарова танець відіграв важливу роль. Закохані познайомилися на проєкті "Танці з зірками" і незадовго після завершення шоу одружилися.

Цікаво Чапкіс, Кухар та Коляденко: найефектніші танцівники та хореографи України

Танець Олександри Кучеренко

У День танцю Олександра поділилася тим, що по-справжньому надихає та заряджає її: "Танець… Пульс, серцебиття, дихання. Танець – це ритм всього мого життя! Це величезна енергія, яка наповнює кожну клітинку тіла, дає сили рухатися, відчувати свободу та абсолютне щастя в моменті! І не потрібно слів, щоб це виразити – про все в танці говорить сама душа".

Це відео ми зняли рік тому, коли знову оголосили карантин. Я та мій партнер не встигли виступити на танцювальному фестивалі, для якого ми й готували цю постановку. Але ми знайшли інший варіант, здійснили мою давню мрію. Станцювали румбу на березі Чорного моря!
– поділилася Олександра.

Дівчина додала, що локацією для відео обрали головну перлину – прекрасну Одесу: "Неймовірний пейзаж, сонце перед заходом, шум моря та навіть дощ, який перед зйомкою приготував для нас пісок на пляжі. Все склалося так, щоб в танці показати справжню красу. Тіла, душі й природи нашої України, яка по-справжньому надихає".

Без уваги не залишився й образ танцівниці. Вона постала перед камерою босоніж на піску в блискучому купальнику та білій накидці. Образ Олександри був ніжним і звабливим водночас.

За сторінкою Кучеренко стежать 128 тисяч користувачів мережі. Вони в захваті від такого ролика, тому засипають її компліментами у коментарях.

  • "Дуже красиво!"
  • "Це так красиво, чуттєво. Браво!"
  • "Як зворушливо! Браво!"
  • "Шикарна румба! Просто чарівно!"
  • "Ви чудові!"
  • "Бездоганно, чуттєво, пристрасно!"