Нагадаємо, що кохана Бориса Джонсона в очікуванні третьої дитини. Очевидно, до пологів залишилося зовсім небагато, в неї вже чималий животик.

До теми Від роботи до кохання один дубль: які актори стали парами в реальному житті

В інстаграмі Керрі Джонсон розчула фанатів чарівною фотосесією зі дітьми колишнього прем’єра. Вона опублікувала атмосферні кадри з 3-річним сином та 1,5-річною донькою. Вся сім'я гуляла у саду босоніж.


Дружина Джонсона з дітьми / Фото з її інстаграму

Сама дружина Джонсона була в короткій літній сукні, що підкреслювала великий животик. Вже незабаром вона втретє стане мамою.

Залишилося зовсім небагато. Дякую за те, що зафіксували кілька моментів спокою перед тим, як почнуться справжні веселощі,
– написала під публікацією Керрі.


Керрі Джонсон з донькою / Фото з її інстаграму

Вона показала щасливі моменти з малюками далеко від міської метушні.

Додамо, що жінка часто показує сімейні кадри. Зокрема, кілька днів тому Керрі опублікувала відео з Борисом Джонсоном та дітьми на відпочинку біля моря.

Нагадаємо, що Керрі – третя дружина колишнього прем'єр-міністра Бориса Джонсона. До заміжжя з політиком вона була активісткою в галузі екології. Їхній роман розпочався у 2018 році, коли він ще був одружений з Мариною Віллер.

Сам Борис Джонсон незабаром стане батьком увосьме. У нього є четверо спадкоємців від Марини Вілер, з якою він прожив 25 років, двоє – від нинішньої дружини та позашлюбна донька.