Учасник військового оркестру Міністерства оборони України Олександр Свіріденко з'явився на "Голосі країни" у 2 випуску з піснею "О мамо". Він обернув два тренерські крісла – Олі Полякової і Наді Дорофєєвої.

Читайте також Рідні учасника "Голосу країни" потерпають від окупації в Херсоні

Надя Дорофєєва про підопічного в ЗСУ

Олександр Свіріденко обрав собі за тренерку Надю Дорофєєву і вже встиг з нею попрацювати у межах шоу. Та коли настала повномасштабна війна, він пішов захищати Україну у лавах ЗСУ.

Надя Дорофєєва зізналась, що постійно підтримує контакт зі своїм підопічним. Вона додала, що Сашко одним із перших написав їй 24 лютого.

Взаємини з Сашею – це щось особливе для мене, як для тренерки. Він зарекомендував себе, як найвідповідальніша людина у моїй команді. Коли почалася війна, Саша один із перших людей, який мені написав, як у мене справи. Він хвилювався за мене. Зараз він на фронті, і ми постійно на зв'язку. Саша неймовірна людина, він дуже талановитий, при цьому щирий. Я ним дуже пишаюся,
– поділилась співачка.

"Голос країни" 12 сезон 2 випуск: дивіться онлайн – виступ Олександра Свіріденка

Зауважимо, Олександр Свіріденко не втрачав бойового духу на фронті. Він навіть знаходив час, щоб грати та співати пісні. Також виступав разом зі Святославом Вакарчуком.

До того ж кілька місяців тому на фронті під акомпанемент гітари він виконав авторську пісню "Єдина". Зворушлива композиція тоді розчулила зіркову тренерку Надю Дорофєєву. У коментарях вона залишила воїну слова: "Пишаюсь тобою".