Цими фото Кацурін вирішив ніжно привітати свою кохану з Днем святого Валентина. Він просто замилував мережу спільними кадрами зі співачкою Дорофєєвою.

До теми "Розлука триває з грудня": Матвієнко зізналася, чи проведе День закоханих з Арсеном Мірзояном

До Дня закоханих ресторатом поділився добіркою світлин з власного архіву. На всіх фото Кацурін та Дорофєєва демонстрували свої почуття та романтично цілувалися.

"Не відривався би ні на секунду", – зворушливо підписав світлини Кацурін.


Надя Дорофєєва ніжно цілується з коханим Кацуріним / Фото з соцмереж

Додамо, що Дорофєєва також відреагувала на милу публікацію свого коханого у коментарях. Співачка написала "Міша" та додала смайлики зі сльозами та розбите сердечко, натякнувши, що її дуже зворушив пост Кацуріна. До того ж, Надя зробила репост фото у сторіз на своїй сторінці.


Надя Дорофєєва з коханим Мішею Кацуріним / Фото з соцмереж

Що відомо про стосунки Наді Дорофєєвої

  • Зіркова пара Володимир Дантес та Надя Дорофєєва були у шлюбі близько 6 років. Але після початку вторгнення вони оголосила про розлучення, хоч насправді розійшлися ще на початку лютого. Причиною стало те, що зірки перестали кохати один одного.
  • Вони казали, що залишилися друзями, проте схоже, Дантес та Дорофєєва взагалі не спілкується з того моменту, як артистка підтвердила роман з ресторатором Кацуріним.
  • У січні Дантес та Надя Дорофєєва офіційно розлучилися. Вони привітали одне одного з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу.
  • Зараз у них обох нові стосунки. Після розлучення Надя почала зустрічатися з другом Михайлом Кацуріним, а Володимир зійшовся з колишньою дружиною Михайла – Дашею.