Світові знаменитості одне за одним вакцинуються від коронавірусу. Слідом за легендарними Арнольдом Шварценеггером та Ієном Маккелленом першу вакцину від COVID-19 отримала 75-річна виконавиця Доллі Партон. Як й інші зірки, вона зробила це публічно, опублікувавши чотирихвилинний ролик у твіттері.

До теми Принц Чарльз і герцогиня Камілла вакцинувалися від COVID-19

Доллі Партон вакцинувалася від коронавірусу

Доллі Партон зробила перше щеплення в Медичному центрі університету Вандербільта, що в штаті Теннессі. На відео вона постала в обтислій темно-синій сукні з блискітками та з вирізами на плечах і захисній масці в тон. Перед вакцинацією співачка виконала свій культовий хіт Jolene, заспівавши замість "Джолін" – "вакцина". Артистка наголосила, що в такий спосіб хотіла підтримати всіх тих, хто вагається робити щеплення від коронавірусу. Вона наголосила, що чим швидше громадяни вакцинуватимуться, тим швидше світ повернеться до повноцінного життя.

Я благаю вас, будь ласка, не вагайтеся. Я просто хотіла підбадьорити всіх, тому що чим раніше ми будемо почуваємось краще, тим швидше повернемося до нормального стану,
– заявила виконавиця.

Згодом Доллі Партон покликала лікаря, який під прицілом камери зробив щеплення від COVID-19. Зірка зізналась, що перебувала в черзі на вакцину з грудня минулого року, тому щаслива, що це нарешті сталося. "Я зробила це, я зробила це", – радісно вигукувала співачка після щеплення.