Інцидент трапився 18 березня у Лос-Анджелесі, коли на задньому дворі будинку сусіда Деппа тинявся безхатько. Власник маєтку помітив його і викрикнув, через що безхатько злякався та переліз через паркан до зіркового сусіда. Сусід, не довго думаючи, викликав поліцію, але поки та приїхала, безхатько продерся всередину будинку Деппа.

Цікаво Ана де Армас спровокувала чутки про возз'єднання з Беном Аффлеком: промовисте фото


Будинок Джонні Деппа / Фото TMZ

Першим ділом він встиг прийняти душ та навіть частково спорожнив бар Джонні Деппа. Коли ж приїхала поліція, чоловік відмовився виходити з будинку, через що правоохоронним органам довелось виламувати двері. У виданні зазначають, що його притягнули до кримінальної відповідальності за вандалізм через пошкоджені двері в будинку.

Варто додати, що такі випадки в Голлівуді стаються не вперше:

  • У 2018 році в будинок Ріанни проник чоловік, аби зайнятись зі співачкою сексом. Після затримання він сказав, що не збирався застосовувати силу, а думав, що дівчина погодиться на це сама.
  • У 2019 році в будинок Наталі Портман також проник психічнохворий чоловік, який постійно слідкував за нею. Він часто дзвонив їй у домофон та підстерігав під будинком. Згодом суд заборонив наближатись йому до Портман та її сім'ї.
  • У 2020 році Емінем ледь не став жертвою вбивства, оскільки у його будинок пробрався невідомий чоловік, який пошкодив його майно та погрожував вбити. На той момент репер був у маєтку.