Зі Стамбула 35-річний Ступка вирушив до Великої Британії, а через два тижні полетів до Варшави, де взявся закуповувати автомобілі для ЗСУ. Спочатку Дмитро допомагав через благодійний фонд свого покійного дідуся, а згодом з товаришем відкрив власний.

Читайте також Щоб було комфортно для доньки, – чому Дмитро Ступка переїхав у США

Дмитро Ступка про благодійний фонд і майбутнє кіно про Україну

"Це американська платформа, де українці не можуть донатити. Це можна зробити лише з іншої країни або через друзів з-за кордону", – розповів актор про свій благодійний фонд. Якщо раніше вони з другом планували збирати на відновлення розбомбленого драмтеатру в Маріуполі, то зараз хочуть взятися за нагальніші речі.

Однак кидати культурний фронт зірка не збирається. Завдяки зв'язкам у США він хоче спродюсувати романтичне кіно про Україну.

Маю знайомого продюсера, який з України, але вже досить давно проживає в Америці. Хочемо зняти кіно про Україну з американськими акторами. За сюжетом, американець закохується в українку, через кохання покажемо війну в Україні очима американця,
– анонсував нам Дмитро Ступка.

Цікаво Роботи зараз нема ні в кого, – як Дмитро Ступка заробляє на життя в США

Які благодійні проєкти заплановані в Дмитра Ступки у США:

  • "30 липня буде подія благодійна на кораблі в Мангеттені в Нью-Йорку. Там буду ведучим, а Міка Ньютон співатиме";
  • "24 серпня летітиму в Сіетл, де проводитиму концерт до Дня Незалежності".
  • Восени актор мріє зіграти виставу Лесі Українки "На полі крові" в парі з батьком Остапом Ступкою. З нею вони хочуть об'їздити п'ять американських міст.

Інтерв'ю з Дмитром Ступкою у відеоформаті: дивіться відео онлайн