Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай опублікував повідомлення від мандрівника Дмитра Комарова. Телеведучий закликає мешканців Луганської й Донецької областей евакуйовуватися.

До теми Познайомився з зіркою, – Дмитро Комаров зустрівся з песиком Патроном, що працює в ДСНС

Дмитро Комаров просить евакуюватися

Мандрівник зауважив, що зараз – гостра і небезпечна фаза вторгнення Росії в Україну. Особлива ситуація з Донецькою та Луганською областями.

Тому що ворог не має принципів, честі, совісті й він просто стирає з лиця землі міста й села і буде продовжувати робити це з використовуванням артилерії, авіації, ракет. Тому велике прохання до всіх: будь ласка, евакуюйтеся,
– сказав Дмитро Комаров.

"Дізнайтеся у районних адміністраціях, звідки відправляються евакуаційні автобуси. Допоможіть пристарілим, самотнім людям. Ви обов'язково повернетеся у свої будинки, знову будете жити у мирному домі, мирній Україні, мирній області, але зараз краще покинути доми задля вашої безпеки", – додав мандрівник.

Дмитро Комаров нагадав, що у тих містах, що тимчасово окуповані, росіяни зносять все з лиця землі й займаються геноцидом, а не порятунком.

Дмитро Комаров звернувся до українців:

"Дмитро Комаров завітав на Луганщину, побачив на власні очі, що орки зробили з нашою областю. Щохвилини в нас чутно вибухи! В таких умовах неможливо жити! А що буде після наступу рашистів?! Ми не зможемо Вам допомогти! Давайте діяти на випередження! Подбайте про дітей! Якщо ми Вас втратимо, то за що тоді воюємо?! Бережіть себе! Переможемо, повернемося, відбудуємося!" – додав Сергій Гайдай до слів Дмитра Комарова.