Український танцівник та зірка "Танців з зірками" Дмитро Дікусар двічі був одружений, але досі не знайшов своє кохання. Однак чоловік вирішив, з якою жінкою хотів би зав'язати стосунки.

Дивіться також Ми не разом, – Ксенія Мішина зробила заяву про стосунки з Еллертом

Якою має бути кохана Дмитра Дікусара

Хореограф поділився, що для нього еталоном є мама. Тому хотів, щоб його кохана мала схожі якості, якими володіє його ненька.

Доброта. Навіть не можу уявити поряд із собою навіть супергарну дівчину, суперталановиту, суперрозумну, якщо вона зла... Я це відчуваю,
– назвав першу якість Дмитро Дікусар.

Також для танцівника важлива мудрість. "Хочу, щоб моя жінка була мудрою людиною. Саме мудрою", – підкреслив чоловік.


Дмитро Дікусар / Фото з інстаграму танцівника

Особисте життя Дмитра Дікусара

  • У 2006 році танцівник закрутив роман з Іриною Білик на проєкті "Танці з зірками". Стосунки розвивалися дуже стрімко. Вже у 2007 році закохані зіграли весілля у Ріо-де-Жанейро. Через 3 роки пара несподівано розлучилась, ніяк не коментуючи новину. За словами Дмитра Дікусара, їхні почуття просто охололи.
  • У 2012 році Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко зав'язали стосунки так само на "Танцях з зірками". Через рік вони одружилися. Та вже через 3 роки танцівники розлучилися. Однак пара досі повінчана.
  • Про стосунки Дмитра з іншими жінками часто ходять чутки, та офіційного підтвердження їм ніколи не було. У 2018 фани запідозрили, що Дікусар має роман з грузинською зіркою, а через 2 роки – зі Славою Камінською.