Чому Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар досі повінчані

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар одружились 2013 року, а їхні стосунки були прикладом для багатьох пар у шоу-бізнесі. Тоді вони навіть повінчались в церкві, оскільки за словами Олени Шоптенко, вони ставились до цього дуже серйозно. Але життя показало інакше, тож за 3 роки пара розлучилась. Втім, вони досі повінчані. Чому експодружжя не розірвало шлюб перед Богом Дмитро Дікусар розповів у програмі Dorotye.

Дивіться також Мішина таки Сашина: стало відомо про стосунки Олександра Еллерта та Ксенії Мішиної після шоу

Я дізнавався, що в нашій релігії немає процесу "розвінчання" як обряду. Є інстанції, куди ти платиш гривні, і тобі дають довідку, що ти можеш вінчатися ще раз. Через те, що я зараз не одружений і не йду вінчатися, мені ця довідка не потрібна,
– розповів Дмитро Дікусар.

Хореограф розповів, що, поки що, йому не потрібна "довідка про розвінчання". Але якщо для його майбутньої дружини це питання буде важливим і вона захоче узаконити стосунки і в церкві, то він погодиться з нею і піде по "папірець" про те, що він може вінчатись знову. Дмитро додав, що вони з Оленою вирішили піти на такий крок тому, що не збирались на той час розходитись.


Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар / Фото з відкритих джерел

Дмитро Дікусар про стосунки з Іриною Білик

З українською співачкою танцівник пробув у громадянському шлюбі близько трьох років, після того, як у них в 2006-2007 роках закрутився роман. Вони не одружувались офіційно, але, за словами Дмитра Дікусара, вважали себе чоловіком та дружиною. Він додав, що для нього штамп у паспорті не відіграє великого значення. Також хореограф зазначив, що вважає Білик геніальною.

"Я... Іру, часто у себе в голові називаю геніальною, тому що в ній щось більше, ніж талант. У ній є якась геніальність ось, я так і не зміг розгадати. Але вона, правда, ну поцілувана Богом. Вона космічна", – сказав Дмитро Дікусар.

Дивитись інтерв'ю з Дмитром Дікусаром онлайн: