Перший сезон шоу "Холостячка" завершився перемогою Олександра Еллерта. Але фанів проєкту найбільше цікавило те, чи продовжила пара стосунки після вимкнення камер. Про це розповіли на пост-шоу "Холостячки", повідомляє 24 канал.

Читайте також Не Олексій: Хто став наступним головним Холостяком країни

Стосунки між Олександром Еллертом та Ксенією Мішиною

Уважні шанувальники ще в мережі помічали різні деталі, що натякали на те, що пара живе разом. І справді, Ксенія Мішина повідомила, що закохалась на проєкті і живе разом зі своїм обранцем. Дівчина зізналась, що їй було дуже важко приховувати від громадськості ці стосунки. Але тепер вони можуть показувати почуття на публіку.

Олександр Еллерт зазначив, що не хотів зустрічатися з нею і бути на відстані, тому вони вирішили майже одразу, що житимуть разом. Він часто готує коханій сніданок, а вона йому – вечерю. І незважаючи на невеликі непорозуміння, пара щаслива разом.

Олександр також перестав вживати алкоголь і м'ясо. Зірки додали, що вже навіть обговорювали весілля. Але поки що не визначили, коли воно відбудеться.

Окрім того, на своїх сторінках в інстаграмі, Олександр та Ксенія оприлюднили кадри з пристрасної фотозйомки і поділились чуттєвими дописами.

Багато під постами або в "сторіс" нескінченно запитували: "А де Ксю?". Так ось, вона завжди поруч!
– поділився Олександр Еллерт.


Олександр Еллерт та Ксенія Мішина / Instagram / @misha.k.ua

"Я так люблю це, все це. З тобою мені можна бути будь-якою – смішною, дурненькою, нестриманою, втомленою! Ніколи ще твої очі не показали мені питання або сумніви. Бачу в них завжди одне і те саме: глибину твоєї душі. Вона як Маріїнська западина, але падаючи в неї, я зовсім не боюся. Скажу тобі чесно, це подарунок долі, ось так зустріти людину і раптом усвідомити, що тільки ти і знаєш її. Я люблю тебе, і хоч ми і сказали ці слова сотню тисяч разів за останні три місяці, вони все так само трепетно ​​відгукуються в мені", – написала Ксенія Мішина.