36-річний Дмитро Ступка зганьбився тим, що віз доньку непристебнутою на передньому сидінні авто. Та ще й під трек про "голый наркотик" гурту "Каспийский груз", якому п'ять років тому заборонили в'їзд в Україну за виступи в Криму. Під відео його розкритикували, але актор абсурдно виправдався, згадавши захисників, які розмовляють російською.

До теми Розважається та знімає відео під російські пісні: де зараз та чим займається Дмитро Ступка

Дмитро Ступка відповів на критику за російський трек

"Як можна таке гарне свято зіпсувати рашистською піснею?" – здивувалася одна з підписниць Ступки. Він відповів, що "хлопці з Баку", але дівчина продовжила: "Це чудово, але ви ж український актор! Чи в нас немає українських пісень, щоб передати свої почуття?"

Та можна звичайно. Так вже сталось,
– написав Дмитро Ступка, але відео не видалив.

Дмитро Ступка відповів на критику за російський трек / Скриншот з інстаграму

Тоді як коментарі під відео актор "підчистив". Його зачепили слова, що "видатний дідусь перевертається від таких пісень", бо поки він слухає російське, "роками гине цвіт нації".

Та шо ви причепились до пісень. Як кажуть, на смак і колір… Цей гурт не є російським. А якщо ви думаєте, що через війну зникне російська мова, то помиляєтесь. Багато наших воїнів і захисників розмовляють російською мовою. І що тепер? Їх тепер за це не поважати?
– риторично запитав Дмитро Ступка.

Однак зараз цей коментар уже видалений.

Дмитро Ступка відповів на критику за російський трек / Фото NV

  • До речі, нещодавно Світлана Тарабарова назвала "вбивцями" українців, які слухають російську музику, адже "кожен перегляд або прослуховування – це шматок ракети, який летить у наші міста".
  • Лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк теж коментував, що коли пропутінський артист потрапляє в топи українського iTunes або ютубу, то отримує шалені гроші, з яких платить податки або купує необхідне окупантським військам. За його словами, "мова йде про тисячі доларів на місяць".