Катерина Полтавська поспілкувалась з шанувальниками в інстаграмі та відповіла на запитання прихильників. Одне із запитань стосувалося фінансів – чи утримує її Володимир Остапчук і чи вважає вона нормальним те, що не працює.

Дивіться також Остапчук зізнався, скільки ще дітей хоче і коли переїде у свій будинок з новою дівчиною

Дівчина Володимира Остапчука про фінанси в стосунках

Катерина різко відповіла в інстаграм-сторіз. Вона підтвердила, що шоумен забезпечує її, але зауважила, що й сама заробляє.

А чому я маю на це відповідати й що за наїзди? Так, Вова мене повністю забезпечує, але я заробляю, бо вважаю, що жінка повинна мати свої кошти, щоб почуватися вільною. Не переймайтеся, я добре почуваюся в плані власних фінансів, але як це може заважати тому, що мій чоловік забезпечує родину?
– написала дівчина.

Кохана Володимира Остапчука додала, що не почувається як нерівноправна частина пари. До того ж вона обирає бути щасливою, а не "доводити щось комусь".


Катерина Полтавська про фінанси в парі / Фото з інстаграм-сторіз

Зауважимо, зараз пара працює над ремонтом будинку, який Володимир Остапчук придбав з колишньою дружиною Христиною Горняк. Шоумен зізнавався, що планує переїхати в дім з новою коханою до кінця цього року.

Водночас сама ексдружина не збирається заплющувати очі на це, адже будинок належить і їй. Раніше вона пригрозила Остапчуку судом, але наразі зберігає мовчання. Нотаріус буде готова розповісти деталі, коли з'явиться інформація. За її словами, Володимир не хоче йти на перемовини.