У свій день народження Катерина Полтавська одягнула рожево-перламутрову сукню українського бренду. Хоч дівчина одягнула вбрання лише раз, на ній з'явилися дефекти й затяжки.

Дивіться також Попрацювали разом на городі: Володимир Остапчук привіз нову дівчину до батьків в Умань

Дівчина Остапчука поскаржилась на сукню

Кохана Володимира Остапчука поскаржилась на бренд у сторіз та показала листування з ними. Представниця намагалась пояснити, що сукня виготовлена з сатину – це тендітний матеріал. Та Катерина підкреслила, що ціна має відповідати якості. Її вбрання коштувало 590 євро – майже 24 тисячі гривень.

Аргумент 10 із 10. Давайте тоді будемо робити сукні з марлі. На жаль, деякі українські бренди на тлі того, що українське зараз дуже популярне, трохи забувають, що ціни мають відповідати якості. Gucci ми переплачуємо за історію бренду, а нашим – за те, що вони роблять сукні з матеріалу, який не підходить для цього,
– написала Полтавська.


Листування з брендом / Фото з інстаграм-сторіз

Дівчина показала, що саме трапилося з дорогою сукнею. Затяжки з'явилися на рукаві та животі, куди б не дістали прикраси, що могли спричинити такий дефект.


Сукня Катерини / Фото з інстаграм-сторіз


Сукня Катерини / Фото з інстаграм-сторіз

Катерина Полтавська поспілкувалася з цього приводу з шанувальниками – ті припускають, що сукня була з дефектами ще до придбання. Причиною могла стати груба й тупа голка, якою прошивали матеріал.

  • Нагадаємо, свій день народження дівчина шоумена відзначила 24 червня – їй виповнилося 23 роки. Володимир Остапчук привітав її у соцмережах та наживо, подарувавши величезний букет троянд.
  • Катерина Полтавська відсвяткувала день народження в одному із закладів Києва, де все було прикрашене квітами.