Відверту заяву спортсменка зробила в ефірі одного з рейтингових телешоу. Так, у 13 років у Кароліни – доньки Лілії Подкопаєвої та Тимофія Нагорного – розірвалася судина. У дівчинки з'явилась кров'яна пляма, яка тисла й викликала нестерпний біль.

Читайте також MamaRika повернулась на сцену після народження сина: відео з концерту в Києві

Покласти край стражданням Кароліни могла лише складна операція. Зіркова матуся дала згоду на хірургічне втручання, і лікарі врятували її доньку.

Операція тривала 4 години, емоційно це дуже страшно, боляче і важко. Операція пройшла успішно, і мою дитину врятували. Я тоді готова була руки цілувати лікарям,
– пригадала Лілія Подкопаєва.

Вона додала, що в той час, як тривала операція, перебувала ніби у прострації. На щастя, усе обійшлося. Зараз старша донька олімпійської чемпіонки здорова й енергійна.

Лілія Подкопаєва з донькою Кароліною / Фото з інстаграму олімпійської чемпіонки

Нагадаємо, у Лілії Подкопаєвої троє дітей – син Вадим, якого гімнастка всиновила, коли йому було шість місяців, доньки Кароліна та Евеліна (молодшу вона народила від бізнесмена Ігоря Дубінського). Старша дівчинка була довгожданою для олімпійської чемпіонки, адже лікарі запевняли, що вона не зможе завагітніти.