Камінг-аут Демі Ловато здійснили 19 травня у соцмережі Instagram. Вони зазначили, що все ще вчаться приймати себе та дізнаватись про себе більше.

Читайте також Трансгендерний актор Елліот Пейдж видалив груди та кардинально змінив імідж

"Кожен день ми прокидаємося, нам дається ще одна можливість і шанс бути тими, ким ми хочемо і хочемо бути. Більшу частину свого життя я росла перед усіма вами... Ви бачили гарне, погане і все, що між ними. Моє життя було не тільки подорожжю для мене, а й для тих, хто перебував по той бік камери", – почали свою розповідь Демі Ловато.

Сьогодні день, коли я така щаслива поділитися з усіма вами більшою частиною свого життя – я з гордістю повідомляю вам, що я ідентифікую себе як небінарну особу і буду офіційно змінювати свої займенники на вони / їх, просуваючись вперед,
– заявили Демі Ловато.

Кілька років тому Демі Ловато лікувалися від наркозалежності, оскільки мали сильне передозування, тому саме це, ймовірно, і повпливало на їхній вибір, ким їм бути далі.

"Це прийшло після тривалого лікування та самоаналізу. Я все ще вчуся і усвідомлюю себе, і я не претендую на звання експерта або оратора. Якщо я поділюся цим з вами, це відкриє для мене ще один рівень вразливості. Я роблю це для тих, хто не зміг поділитися зі своїми близькими, ким вони є насправді. Будь ласка, продовжуйте жити своїми істинами і знайте, що я посилаю вам стільки любові", – додали Демі.

Варто знати Я втратила цноту через зґвалтування, – Демі Ловато приголомшила зізнанням

Що таке небінарність?

Окрім цього поняття також часто використовують термін "квір" – це людина, яка не входить у двійкову систему чоловічих або жіночих ідентичностей. Небінарні люди також можуть ідентифікувати себе як людей, які мають дві або більше статей (двохгендерні чи тригендерні), або ж зовсім не мають статі.

Додамо, що Демі Ловато раніше зізнавались про свою сексуальну орієнтацію. Кілька місяців вони розповідали, що є пансексуалкою і в майбутньому хочуть всиновити дітей.