Успішна американська співачка Демі Ловато поділились відвертим знімком на своїй сторінці в інстаграмі. Нагадаємо, що нещодавно вони здійснили камінг-аут як небінарна особистість. Тому для артистки слід використовувати займенники "вони / їх".

Не менш гаряче Українська супермодель Аліна Байкова вразила ідеальною фігурою в бікіні: пляжні кадри

Гаряче фото Демі Ловато

Знаменитість позували перед камерою на чорному шкіряному дивані. Вони зробили сміливе селфі на свій смартфон. Демі постали у темній спідній білизні, що підкреслила бездоганну фігуру.

Ловато приміряли чорний бюстгальтер, який закцентував на пишному бюсті зірки, та крихітні шорти. Демі спокусливо дивилися в об'єктив, що додавало особливої перчинки фото.

На обличчі вони зробили розкішний макіяж. Демі Ловато підкреслили очі коричневими тінями й стрілками, а губи нафарбували рожевою помадою.

У підписі до фото Демі написали, що вони знялись у першій секс-сцені. Вони трохи хвилювалися, але через професійність команди почувалися комфортно. "Я не завжди почуваюся добре у своїй шкірі, тому коли я це відчуваю, і я відчуваю себе досить сексуально, щоб публікувати фото – я роблю саме це! Важливо відзначати маленькі перемоги", – додала Демі.